2017 — бути уважними!

p1Всемогутній Володар часу дивився на свій годинник. Дні, роки, століття, тисячоліття пропливали потоками Вічності. Імперії, царі, народи приходили й зникали, присипані порохом часу. Чаша часу, визначеного Всемогутнім, приходила до свого наповнення. Останні пилинки – секунди впали і Всесвіт наповнився звуками слави, що громами лунали аж до його недосяжних околиць. Потоки божественної радості наповнили світ Ангелів й усіх небесних Духів. Велична мелодія хвали продовжилася плачем Новонародженого у яслах Христа. Народився Спаситель!

“Як настало виповнення часу, Бог послав Свого Сина, що родився від діви… щоб усиновлення ми прийняли…” (Гал.4:4) “Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Хто в тілі з’явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся!” (1Тим.3:16)

…а тепер порозважаємо над наступним: Бог став Людиною. Той, кого не вміщає небо та небеса небес – помістився у лоні матері, Творець Всесвіту лежить у яслах, Всезнаючий вчиться говорити від мами, Всюдиприсутній робить перші кроки в хатині столяра, Всемогутній потребує підтримки дужих рук батька, Творець сонця потребує тепла.

…Коли у світ приходить нове життя, нова людина, щось міняється на землі. Коли Син Божий зійшов немовлям на гріховну землю – Його не помітили. Торжествували Ангели, раділи й поклонились Христу пастухи, мудреці спішно вирушили в дорогу, вказану зорею, Ірод стривожився. Іроди завжди тривожаться при з’явленні справжнього Царя. Народ, названий Христом “своїм”, не помітив приходу Месії…

Оглядаючись у минулий рік пригадаймо, а ми помічали Його за днів, що проминули? Ми бачили Його, коли недобрі звістки приходили в наш дім? Ми зауважили Його, коли на сході продовжує гриміти? Чи це Він був, коли від нас забирають наше? Коли не тільки виноградник забирають нечестиві Ахави, але й дім, у якому наречено Його Ім’я – дім молитви? Це Він був, коли підступні хвороби проявлялися нізвідки і лікарі заявляли – ми тут безсилі, тільки Він зможе? Впізнаємо Його?…

Що можна побажати, вдивляючись у рік грядущий? Для всіх працівників на Божих полях, для всіх, хто молиться і жертвує моє побажання – будьмо уважними! “За те, що вони неуважні до дій Господа та до справи Його рук, Він зруйнує їх…” (Пс.27:5) “Послухайте уважно Мене..” (Іс.55:12) Будьмо уважними до Його голосу, до голосу Духа Святого в нас, будьмо уважними один до одного. Господь наш гряде! Гряди Господи Ісусе.

З Різдвом Христовим Вас друзі, з новим роком, будьте благословенні!

Читайте также:

Добавить комментарий